Perde Yıkama

Perde Yıkama

Perde Yıkama

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir

Haftalık bakımda temizliği elektrikli süpürge üzerindeki döşeme fırça ekini kullanarak sağlayabilirsiniz.

Perdeleriniz Duru Halı Yıkama ve Perde Temizliği Tesislerinde şu aşamalardan geçmektedir:

Öncelikle perde temizliğinde Eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, metraj hesabıyla temizlik fiyatını sizlere bildirir ve makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.

Yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan bi aksamı varsa giderildikten sonra personellerimiz tarafından evinize ve ya işyerinize yeniden yerine montajı yapılmaktadır.

Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek perdelerinizin montajı yapılır.

Duru Perde Temizleme Hizmeti, İstanbul’un Kadıköy yakasında hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerimizin perdelerini temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarla hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Duru Temizlik yıkama tesislerinde sadece perdeleriniz için kullanılan son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır öncü bir firma olan Duru perdelerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Duru Temizlik olarak her türlü perdeleriniz yıkama veye sökme takma işleminde yaşanan herhangi bir bozulma veya defermasyona karşı garantili olarak yıkanır.

WhatsApp Destek