Takip et, Beğen, Paylaş %10 indirim ve ücretsiz servis kazan.
www.haliyikamayikat.com
Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Usta yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış işinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Usta Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.
Halı Yıkama adına yılların verdiği tecrübe ile ilerlemekteyiz. Her mahallede her ilçede şubemiz bulunmaktadır. Tabi ki sadece Anadolu yakasına üzerinde kurulu bir bayilik sistemimiz mevcuttur. Yapılan çalışmalar neticesinde müşterilerimizin gözünde daima hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında firma ismi ve markası gelmektedir ki USTA HALI YIKAMA ismi ile 15 yılı aşkındır temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. 

Sadece halı yıkama değil bir çok hizmetlerimizde bulunmakta bunlara da hizmetlerimiz menüsü adı altında bakabilirsiniz. Yaptığımız hizmetler değil de şuan bizi ilgilendiren departman halı yıkama olduğuna göre en iyi şekilde size en güzel hizmeti ekibimiz ile vermeye çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Halılarınız hangi işlemlerden geçer neler yapılır nasıl bir temizlik kuralları yapıyoruz gelin hep birlikte inceleyelim.

Usta halı yıkama olarak sizlere kalitenin en iyisini vermeye çalışmaktayız bu sebepten dolayı da ücretsiz servis imkanı yaptık ve tüm Anadolu yakasının tüm ilçelerinde bayilerimizin içinde bulunduğu araçlar ile 7/24 halı toplama ve dağıtımı gibi işlemleri ücretsiz olarak yapmaktayız. Bizi tercih ederseniz ücretsiz servis imkanlardan yararlanma hakkınız olacaktır.

Halı yıkama fabrikamız içinde bulunan tüm halıların perdelerin yorganların battaniyelerin daha birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek malzemelerin tamamı bitkisel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Hangi cins halı olursa olsun o cins halıya uygun olarak şampuan bizde bulunmaktadır. Yüzlerce halı şampuanı çeşitimiz bulunmaktadır. Tamami organik olarak üretilmektedir.

Kalite ve kontrol ne yapar ? bunları bilmiyorsunuz tabi ki bizim bir kalite ve kontrolden sorumlu ekibimiz var bu personellerimiz sürekli yıkanan kuruyan işlemlerden geçen halılarınıza son rütuşları yapıyorlar bakıyorlar artık. Eğer halı kalite ve kontrol ekipleri tarafından yetersiz bulunursa tekrar tekrar yıkanır. Koku ve parfüm işlemleri de aynı şekilde bu bölümde yapılmaktadır. Servis bölümünden önceki işlemdir bu aslında. Sonunda ise paketleme işlemi yaparlar halınızı güzelce paketleyip sıraya koyarlar ve servisler halınızı size teslim almak üzere fabrikanın yolunu tutarlar.

Kurutma odaları halı yıkama firmalarına şart oldu artık. Kimisi sokakta kimisi kapalı alanda kimisi dükkanda kimisi ipte kurutuyorlar. Bizimki has ve has fabrika içinde bulunan tamamen doğal şartlar altında yapılmış kurutma odasıdır. Bu şekilde halılarınız daha hızlı ve daha aktif bir şekilde kuruyor. Buda size ve bize zaman kazandırıyor.

Halı sıkma işlemi için sizlere özel makinemizi tanıtıyoruz. Bu makine genellikle büyük halı yıkama fabrikalarında bulunan makinelerdir. İşlevi gayet basit ama etkileyici bir sistemdir. Halımız yıkamadan sonra bildiğiniz gibi günlerce bazen haftalar sürebiliyor tam anlamı ile kuruması bunlar zaman kaybı daha öncede kurutma odasından söz ettik ama kurutma odasına da sıkılmış bir şekilde gelmesi gerek yoksa yaptığımız hiçbir işlemin bir önemi kalmaz ki. Sıkma işlemi halımızın daha iyi bir şekilde kurumasına olanak sağlar. Halı yıkama işleminden sonra yapılan işlemdir.