Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama firmamız konusunda deneyimli ve bilgili ekibiyle birlikte halılarınızda yüzde yüz hijyen sağlamaktadır. Tamamen doğal halı yıkama şampuanlarımızla halılarınızdaki oluşmuş birikmiş tüm kirleri derinlemesine temizliyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken halınızın dokusuna hiçbir şekilde zara vermiyoruz. Aksine uyguladığımız her aşama halınızı derinlemesine temizlemekte ve onun tüylerine en iyi şekilde bakım yapmaktadır. Sizde halılarınızı uzun yıllar kullanmak ve bunu sağlıklı bir şekilde sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yılların tecrübesi ve bilgimizle her halını türünü kusursuzca temizlemekteyiz. Halı yıkamada müşterilerimizin değişen taleplerine karşı daima hazırlıklı ve teknolojiyi yakından takip eden bir firmayız.

Üsküdar halı yıkama olarak biz yaşam alanlarınızın en iyi bütünleyicisi olan halılarınızın nasıl değerli olduğunu onların özenle nasıl koruduğunuzu ve sizinle daha pek çok yıl olmalarını istediğinizi biliyoruz. Halıyı tanımak ve ona doğru uygulamalarda bulunarak doğru sonuçları ortaya koymak bizim işimiz.

Halı yıkamada en iyi hizmeti vermekteyiz. Üsküdar halı yıkama olarak biz tüm bilgi ve tecrübemizle hizmet anlayışımızdan taviz vermeden her geçen gün kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Zümrüt Üsküdar halı yıkama olarak biz halılarınızı farklı müşterilerin halılarına karıştırmadan tamamen bitki özlü şampuanlarla özenle yıkıyoruz.

Halılarınız yapısı dokusu rengi gibi özellikleri dikkate alınarak yıkama işlemi gerçekleştirilir. Sonuç size memnuniyet olarak geri döner. Halılarınızın ilk günkü temizliğinde size ulaşmasını istiyorsanız gelin tanışalım.

Halı yıkama, günlük hayatımızın bir parçası olduğu için halı yıkama sektöründe oldukça fazla sayıda işletme mevcuttur. Fakat müşteri memnuniyetini önemsemeyen, yüksek kalite anlayışından oldukça uzak, halılarınızı yıkarken kullandığı ortamın hijyenik olma şartını aramayan, halılarınızı taşırken kullandığı servis araçları için ekstra ücret talebinde bulunan, teknolojik gelişmelerden habersiz küçük işletmelerin daha çok olduğunu söylemek mümkündür. Bu yüzden halılarını yıkatmak isteyenlerin, halılarını kime emanet ettiğinden emin olması gerekir. Halılarınızın cinsini belirleyerek ona göre yıkama yapmayan bir işletme, sizi telafisi mümkün olmayan zararlara sokabilir.

Çünkü kullanılan kimyasalların halılarınızdaki renkleri soldurması, desenlerini birbirine karıştırması mümkündür. Bütün bu sorunlardan uzak, yeni nesil modern makinelere sahip, ücretsiz servis araçları ve uzman bir ekipten yardım almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Üsküdar halı yıkama fabrikamız diyorki, halılarınızı yıkatmak istiyor fakat halı yıkama sektöründe güvenilir bir işletme mi bulamıyorsunuz? Size en güvenilir ve en profesyonel hizmeti en ekonomik koşullarda sunuyoruz. Halılarınızı ücretsiz olarak çalışmakta olan servis araçlarımızla evinizden paketleyerek alıyor ve karşılığında size makbuz veriyoruz. Bu şekilde herhangi bir problem yaşamamanızı garantilemiş oluyoruz. Fabrikamıza gelen halılarınız önce toz alma işleminden geçiyor.

Sonra cinsi belirlenerek özel bir yıkama programına dahil ediliyor. Durulama işleminden sonra halılarınız, %95 oranında kuruma sağlayan, son teknoloji cihazlarla sıcak hava akımı oluşturan özel kapalı kurulama odamıza alınıyor. Rutubet oluşmasını engelleyen hava almasını sağlayan özel ambalajlarla paketlenen halılarınız, evinize kadar getiriliyor. Hem de aradığınızda şok olacağınız kadar uygun fiyatlara!

 

üsküdar halı yıkama, hemen arayın.
0216 491 85 55
0216 354 12 30
0535 841 57 64

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.9/10 (25 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +19 (from 19 votes)

Üsküdar Halı Yıkama, 9.9 out of 10 based on 25 ratings

Be Sociable, Share!
 • Tweet

 1. irem çalışkanirem çalışkan03-04-2012

  halılarımı aldım yeni açtım çok güzel olmuş teşekkür ederim zümrüt halı yıkama başarılar

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. şadıman oğuzşadıman oğuz03-09-2012

  siparişimi alırken,halımı kapıdan teslim alırken ve teslim ederken davranışlarınızla büyülediniz beni birde halılarımın temizliğini gördükten sonra tamam dedim ZÜMRÜT HALI YIKAMA vazgeçilmezim oldu tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply Click here to cancel reply.