Ümraniye Halı Yıkama

Temizlik sektörünün kendini her geçen gün en iyi şekilde geliştiren ve genişleyen kolu olan halı yıkama sektörü pek çok insanın en iyi yardımcısı olmuştur. Ümraniye halı yıkama firması olarak halı yıkama sektörüne dahil olduğumuz günden bu yana daima kendimizi geliştirdik. Hiçbir yeniliğin arkasında kalmadan müşteri memnuniyet sayımızı daha da arttırdık.

Ümraniye bölgesinde halı yıkamada kalitesi en yüksek tek firmayız. Biz işimizde iddialıyız. Bunu nasıl mı söylüyoruz? Öncelikle ekibimize sonra firmamıza ve imkanlarımıza güveniyoruz. Ümraniye halı yıkama firmamızda tam otomatik halı yıkama makinelerimizle halılarınızı el deymeden ve maksimum hijyende temizlemekteyiz. Halınızın ne kadar kirli olduğu bizim için önemli değil ne türde lekelere sahip olduğu da. Biz halılarınıza özel leke çıkarıcılarımız ve yıkama şampuanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Kurutma işlemimizle birlikte halılarınızın son kontrolünü yapıp halılarınızı parfüm ve paketleyip size tertemiz yeni görüntüleri ile teslim ediyoruz. size kalan yaşam alanızda sağlıklı güzel ortamları sevdiklerinizle birlikte paylaşmak. Siz siz olun daima profesyonel halı yıkama hizmeti alın. Bu size daha az maliyetlerle daha iyi sonuçlar ve artı zamanlar kazandıracaktır.

Ümraniye halı yıkama olarak biz halılarınızı yüzeysel değil özünü derinlemesine temizliyoruz. Sağlıksız koşullarda yıkatacağınız halılarınız size maddi zarar olarak geri döner. Zümrüt Ümraniye halı yıkama firması olarak müşterilerimize sağlıklı halılar sunmanın yanı sıra bütçelerini de korumayı garanti ediyoruz.

Sorunsuz sıkıntısız temiz halılarla karşılaşmak istiyorsanız bizimle çalışmayı deneyin. İlk yıkamada göreceğiniz farklılıkla size ömür boyu memnuniyet garanti ediyoruz. Değer verdiğiniz halılarınızı birlikte koruyalım. Arayın ücretsiz kapınızdan halılarınızı teslim alalım.

Bayanların bitmek bilmeyen çilesi olan halı yıkama işine artık son! Halılarınızı, halı yıkama işinde son teknoloji ürünü olan bilgisayarlı makinelerle yıkıyoruz. Üstelik halılarınızı fabrikamıza getirirken ve fabrikamızdan alıp sizin evinize kadar ulaştırırkenki kullandığımız servis araçlarımız içinse hiç bir ücret talep etmiyoruz. Yıkama, durulama, kurulama işlemlerinden geçen halılarınız, evinizin her bir köşesi mis gibi koksun diye bir de parfümleme işleminden geçiyor.

Ümraniye halı yıkama firmamız öneriyor, halılarınızı evinize serdiğimizde etrafa yayılan çiçek kokusunu andıran kokuyu ciğerlerinize çektiğinizde, mest olacağınızı garanti ediyoruz. Evinize kazandırdığı huzur dolu görünümse cabası…  Hem de bu eşsiz hizmeti duyduğunuzda kulaklarınıza inanamayacağınız kadar düşük fiyatlara yapıyoruz. Halı yıkamak bizim işimiz! Hemen arayın sonra pişman olmayın…

Yüksek kalitede hizmet anlayışını kendine ilke olarak edinmiş olan firmamız, müşteri memnuniyetini önemsemenin vermiş olduğu netice itibariyle, yıllardır halı yıkama sektöründe lider olmayı başarmış ve kurulduğu günden beri hep halı yıkama sektörünün en iyisi olarak imzasını atmıştır. Firmamız her geçen gün artmakta olan talebi karşılamak için her geçen gün bünyesini biraz daha genişletmekte ve yeni tesisler açmaya devam etmektedir.

Size sunduğu sınırsız hizmetin, firmamızı bugünlere kadar getirdiğinin farkında olan uzman kadromuz, yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Halılarınızı evinizden alırken ve yıkadıktan sonra evinize kadar bırakırken kullandığı servis araçları için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Halı yıkama sektöründeki en son teknoloji ürünü olan makineleri kullanarak, size en ekonomik şekilde eşsiz fırsatlar sunan hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, size bir telefon kadar yakınız…

 

 

ÜMRANİYE HALI YIKAMA FABRİKASI, BIZI ARAYIN
0216 491 85 55
0216 354 12 30
0535 841 57 64

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.2/10 (21 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +18 (from 18 votes)

Ümraniye Halı Yıkama, 9.2 out of 10 based on 21 ratings

Be Sociable, Share!
 • Tweet

 1. ayşen başakayşen başak03-04-2012

  merhaba zümrüt halı yıkama cumartesi akşamı halılarımı teslim aldım çok güzel olmuş teşekkür ederim başarılar

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. aynur gaydanaynur gaydan03-04-2012

  merhaba ümraniye de çok halı yıkama var neredeyse hepsini denedim ama hiç biri sizin kadar mutlu edemedi halı deyipde geçmemek lazım evimizde her türlü batteriyi barındıran evimizin güzel görünmesini sağlayan bir eşyalar dır teşekkür edrim herkeze tavsiye edicem bunu okuyan herkeze de ayrıca tavsiye edrim iyi çalışmalar

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. songül zeybeksongül zeybek03-04-2012

  halı yıkamada çok başarılı bir firma herkeze tavsiye edrim teşekkürler zümrüt halı yıkama yetkilileri

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply Click here to cancel reply.