Sultanbeyli Halı Yıkama

Halı yıkama özellikle bayanların en büyük kabusudur. Bulundukları ortamlar yıkama koşulları halıyı gerçek anlamda temizleyebilmek için yeterli değildir. Uygunsuz koşullar yanlış ekipmanlar halılarınızın daha çok kiri içine hapis etmesine ve yıpranmasına sebep olur. Sultanbeyli halı yıkama ile siz uğraşmadan halılarınız zahmetsizce yıkıyoruz. Üstelik siz halılarınızın yokluğunu hissetmeden en kısa sürede halılarınızı size teslim ediyoruz. Halı şampuanlarımız bitkisel kullanıyoruz. Halılarınız daha parlak ve daha hijyenik bir hal alır. Sultanbeyli halı yıkama olarak biz yüksek kapasiteli tesisimizde tüm müşterilerimizin halılarını tam kapasite yıkamaktayız. Her müşterimizin halısını hijyen açısında ayrı ayrı yıkıyoruz. Temizlik bizim için önemli. Sorunsuz kusursuz derinlemesine temizlenmiş halılara kavuşmak istiyorsanız gelin birlikte çalışalım. Siz yorulmadan halılarınızı biz sizin için temizleyip bütçenizi en iyi şekilde koruyoruz.

Sultanbeyli halı yıkama olarak tek amacımız müşterilerimizin her türlü sorununda yanında olabilmek. Bizimle çalıştığınız andan itibaren halılarınızı almamızdan yıkanıp teslim edilişine kadar her türlü sorumluluk bize aittir. Zümrüt Sultanbeyli halı yıkama firmamızda uzman ekibimizle titizlikle çalışmaktayız. Yeterli hijyen sağlanana kadar her türlü aşamayı itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Son kontrollerinde yapılmasıyla halılarınızı güvenli bir şekilde paketleyip size ücretsiz teslim ediyoruz. Halılarınız yeterli temizliğe kavuşsun sizde sevdiklerinizle ferah ortamlarda gönül rahatlığıyla yaşamak istiyorsanız gelin tanışalım.

Halılarınızı yıkatmak istiyor fakat halı yıkama fabrikalarına güvenmekten mi korkuyorsunuz? O halde bizimle tanışın ve yüksek kalitedeki hizmetimizle müşteri memnuniyetini ve güven duygusunu size iliklerinize kadar hissettirelim. Ücretsiz servis araçlarıyla aldığımız halılarınızın karşılığında size makbuz verelim. Halılarınızı fabrikamıza götürerek her bir halınızın ayrı ayrı cinsini belirleyerek ona göre bir yıkama programı seçelim. Bu sayede halılarınızın herhangi bir şekilde hasar görmesini engellemiş oluyoruz.

Bütün bunları son teknoloji bilgisayar tabanlı çalışan makinelerimizle ve hiçbir şekilde kimyasal madde içermeyen tamamen doğal ve bitkisel özlü şampuanlarla yapıyoruz. Firmamızın en büyük reklamını bizden daha önce hizmet almış olan müşterilerimiz yaptığı için, işimizi ciddiyetle ve titizlilikle yerine getirirken güler yüzlü olmayı da ihmal etmiyoruz. Müşterilerimizin memnun olması sayesinde firmamızın bu kadar büyüdüğünün farkındayız ve bu yüzden her geçen gün kalitemizi artıyoruz.

Artık evlerinizde, banyonuzda, balkonunuz da, apartman boşluğunda, binanızın oto parkında ya da kapı önünde ezile büzüle yorgunluktan bitap düşmeye hiç ama hiç gerek yok. Halı yıkamada en iyi olan fabrikamız size en kaliteli hizmeti sunmak için yanı başınızda bir alo deyin gelelim size kendimizi tanıtalım. Yüksek kalite de en iyi hizmeti vermekteyiz..

Sultanbeyli halı yıkama olarak halılarınızı incitmeden yıkarız. Şampuanlarımız özel ve doğaldır. Ant i bakteriyel anti alerjik ve anti statiktir. Bakterileri öldürür alerjen değildirler ve hassas dokuları incitmez zarar vermeden hijyenik bir şekilde halılarda ki lekeleri çıkarırlar. Bizi bir deneyin her zaman bizi tercih edeceğinizden eminiz. Memnuniyetiniz garantimizdir. Arayın mutlu olun.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.6/10 (16 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +16 (from 16 votes)

Sultanbeyli Halı Yıkama, 9.6 out of 10 based on 16 ratings

Be Sociable, Share!
 • Tweet

 1. haticehatice02-27-2012

  zümrüt halı yıkama yı arkadaşım tavsiye etti daha önce halı yıkattığım halı yıkamanın çıkmıyor dediği bütün lekeler çıktı elinize sağlık herkeze tavsiye ederim iyi çalışmalar

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply Click here to cancel reply.