Sancaktepe Halı Yıkama

Halı, ev yada iş ortamında kullanılan ve en çok kirlenen kire maruz kalan eşyalardandır. Düzenli bir şekilde halı yıkama işlemi gerçekleştirilmediği sürece sağlık bir ortam içerisinde bulunuyorsunuz sayılmaz. Sancaktepe halı yıkama ile ev yada iş yerlerinizde ki halılarınızı ücretsiz servisimizle adresinizden alıp uzman ekibimiz ve teknolojik makinelerimiz ile temizliyoruz. Sancaktepe de halı yıkama ile biz halılarınızın temizliğinin en iyi koruyucusuyuz.

Halınızın dokusu iplik yapısı boya cinsi her ne olursa olsun deneyimli ekibimizle hiçbir sorun yaşamadan halılarınızı en iyi şekilde yıkıyoruz. Dört mevsim profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla halılarınızı en iyi şekilde temizleyip en kısa sürede size teslim etmek bizim görevimiz. Halı yıkama hizmetimizden ilkelerimizden hiçbir şekilde taviz vermeden daima en iyisi için müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. kazandığımız pek çok müşterimiz sayesinde memnun müşteri potansiyelimizi de her geçen gün daha da arttırmaktayız. Halınızın içine işlemiş pek çok kiri derinlemesine temizliyoruz. Sizde halınızı Sancaktepe halı yıkama dan teslim aldığınızda halınızda göreceğiniz parlaklıkla bunu çok iyi anlayacaksınız.  Sancaktepe halı yıkama olarak biz hayatınızı kolaylaştırmak için varız. Lekeye maruz kalan halınızla gereksiz uğraşınız size zaman ve para kaybına neden olacaktır. Paranızı ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için Zümrüt Sancaktepe halı yıkama olarak size kalite anlayışımızdan ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Zedelenmeden doğru yıkama şekli ve ürünleri ile halılarınızı yıkayıp size paketli ve hijyenik bir şekilde teslim ediyoruz.Bize ulaşın sağlıklı ortamlarınızı birlikte oluşturalım. Halı yıkamak her zaman bayanlar için bitmek tükenmek bilmeyen bir çile olmuştur. Halı yıkamak için gerekli zamanı yeri ayarlayabilmek, sıcak mevsimlerin gelmesini beklemek, halıları kuruturken ve yıkarken taşımak için gerekli güce sahip olmak gibi saymakla bitmeyecek kadar problem bayanları halı yıkama isteğinden uzaklaştırır. Yıkanmayan halılarsa her geçen gün daha solgun ve cansız bir görünüme sahip olur.

Temiz görünmeyen halıların evde huzursuz bir görüntü oluşturduğu da herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Size son teknoloji ürünü olan, yeni nesil ve modern makinelerimizle ve halı yıkamada uzmanlaşmış ekibimizle profesyonel hizmet sunuyoruz.

Sancaktepe halı yıkama halılarınızı evinizden teslim alıp fabrikamıza götürürken ve fabrikada yıkanmış halılarınızı evinize kadar getirirken kullandığımız servis araçları için hiç bir ücret talep etmiyoruz. Sizde bu eşsiz fırsattan yararlanmak istiyorsanız hemen arayın!

Sürekli olarak silmek ve süpürmekle yetinilen halılarınızın her geçen gün daha solgun ve cansız olması oldukça doğaldır. Dış görüntüsünün dışında halınızın en derinlerine kadar işlemiş olan çok sayıda zararlı bakteriler sağlığınız için önemli bir tehdit içermektedir.

Bütün bu kötü görüntüden ve halınızın her yerine işlemiş olan mikroplardan kurtulmanın tek yolu halılarınızı hijyenik koşulların sağlandığı bir yerde yıkamaktır ve bu yıkama işlemini belirli zaman aralıklarıyla tekrarlamak gerekir. Fakat bunu yapmak için uygun zamanı bulmak, yeri ayarlamak, saatlerce soğuk suyun içinde durulacağı için hastalanmaktan korkmak gibi bir çok problem karşı karşıya kalırsınız. Bu uzmanlık gerektiren işi bırakın sizin yerinize biz yapalım! Çok uygun fiyatlara yaptığımız bu işi ücretsiz servis araçlarımızla halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize getirdiğimizde, yüzünüzde tebessüm oluşacağını garanti ediyoruz…

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (17 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +14 (from 14 votes)

Sancaktepe Halı Yıkama, 10.0 out of 10 based on 17 ratings

Be Sociable, Share!
 • Tweet

 1. lütfiyelütfiye02-27-2012

  zümrüt halı yıkama yı herkeze öneririm başarılarılar zümrüt halı yıkama

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. sametsamet02-28-2012

  halı yıkamada zümrüt halı yıkama yı herkeze önrerim halılarım geldi harika olmuş çok halı yıkamaya halı yıkattım ama bu halı yıkama çok kaliteli hizmet veriyor

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply Click here to cancel reply.