Takip et, Beğen, Paylaş %10 indirim ve ücretsiz servis kazan.
www.haliyikamayikat.com
Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Usta yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış işinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Usta Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Rustik perde yıkama uzmanlık gerektiren özel bir işlemdir ve her perdenin kendi içerisinde özel yıkama yöntemleri bulunmaktadır.

Rustik perde yıkama farklı bir yıkama yöntemi gerektirir. Ağartıcı maddeler bu perdeler özel içerikli olduğu için yıkama esnasında kullanılmamalıdırlar. 

Bu tür maddeler perdelerin desenleri silmekte ve perdelerin hafif dokusuna zarar vermektedirler. Bu nedenle seçilen deterjanın içeriğine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Perdeler yıkama konusunda deneyimli kişiler tarafından yıkanmalıdırlar. Rustik perde yıkama işlemi perde deforme edilmeden yapılmalıdır ve işlemlerde sıkma yapılmamalıdır. 

Sıkma perdenin oldukça kırışmasına ve şeklinin bozulmasına sebep olacak bir işlemdir.

Bu perdelerin ütülenmesi sırasında buhar ayarına çok dikkat edilmeli ve kumaşı için uygun olan buhar ayarı kullanılmalıdır. Perdeleri kurutma işlemi direk güneş veya ısıl işleme tabi tutulmadan yapılmalıdır. Bu sebeple perde yıpranmalarına engel olunmalıdır.

Perdenin üzerine dökülen sıvı veya çeşitli lekelere anında müdahale edilmelidir, lekeli kısım ıslak bir bez veya bir ıslak mendil yardımı ile lekeden arındırılmalıdır. Böylece leke perdenin derinlerine işlemeden perdeden uzaklaştırılacak ve kalıcı hasarlara engel olunacaktır.

Perdeler üzerinde arap sabunu, renkli deterjan gibi kimyasal maddeler kesinlikle uygulanmamalıdır. Perdelerin yıkama işlemi gerçekleştirilmeden önce, perdeler suya bastırılmalı ve üzerilerindeki toz ve kir akıtılmalıdır. Daha sonrasında yıkama işlemlerine geçilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Elbette perdenizi uzman ellere teslim etmek perdelerin yıkanmasındaki en önemli ve en iyi yöntem olacaktır. Bu sebeple ekonomiden zamandan ve emekten tasarruf etmek için perdelerinizi uzman ellere teslime edebilirsiniz. Kaliteli hizmet aldığınız takdirde perdeleriniz ışıl ışıl parlayacak ve yeni alınmış ve takılmış gibi tertemiz görünecektir.