Takip et, Beğen, Paylaş %10 indirim ve ücretsiz servis kazan.
www.haliyikamayikat.com
Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Usta yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış işinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Usta Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Deri Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Deri koltuklar, sergilediği görüntü ve duruşla her zaman tercih edilirler. Şık görüntüsüne rağmen çay, kahve izleri, biriken tozlar, serdiğiniz örtülerin boyası ya da kıyafetlerle birlikte oluşan izler deri koltuğunuzu çok kolay kirletebilir. Bununla beraber deri koltukların temizliği size zor ve yanlış kullanılan kimyasallar yüzünden tehlikeli görünebilir.

Dikkat etmeniz gereken tek nokta kullanacağınız temizlik maddesinin özelliğidir.

Yoğun asit içeren temizlik malzemeleri deri koltukların yıpranmasına ve deformasyona uğramasına neden olur.

Deri Koltuk Yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Deri Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin.

Unutmayın bizim uzmanlık alanımız Deri  Koltuk Yıkama ’dır. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Deri Koltuk Nasıl Yıkanır ?

  • DERİ KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ LEKE VE KİRLER VAR İSE KİMYASAL İÇERMEYEN ÖZEL BİR TEMİZLEYİCİ İLE TEMİZLENİR.
  • DERİ KOLTUKLARINIZ SÜNGER YARDIMI İLE DOGAL ŞAMPUANLARIMIZ İLE TEMİZLEME İŞLEMİ YAPILIR.
  • TEMİZLENDİKTEN SONRA DURULAMA VE KURULAMA İŞLEMİ YAPILIR.
  • KOLTUKLARINIZ TEMİZLENDİKTEN SONRA SON KONTROLLER YAPILIR.
  • SON AŞAMA OLARAK KOLTUKLARINIZ PARFÜMLENİR VE YERDEKİ PARKELER TEMİZLENEREK DERİ KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ SONA ERER.

NOT: DERİ KOLTUKLARINIZA BUHARLI YIKAMA İŞLEMİ YAPILMAZ.