Takip et, Beğen, Paylaş %10 indirim ve ücretsiz servis kazan.
www.haliyikamayikat.com
Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Usta yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış işinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Usta Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Koltuk Yıkama ile koltuklarınız ilk günkü gibi.

Koltuk yıkama işlemini özellikle evde yapılan deneyimlerinde olumsuz durumlarla karşılaşabilir ve istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Evde yapılan koltuk yıkama yöntemlerinde koltuklarınızın rengi solabilir, koltuk döşemeleri yıpranabilir veya yanlış temizleme ilacı kullanımından doğan olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu yüzden evde yapılan bu yöntemlerde hem boşuna enerji harcamış olacak hem de istediğiniz verimi alamayacaksınız. Bunun yerine bu işi yapan firmalar ile anlaşarak koltuklarınızı yıkattırabilir ve bu sayede koltuklarınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem yorulmayacak hem de koltuklarınız istediğiniz gibi tertemiz yapılacaktır.

Her ne kadar halılarınızın veya evde bulunan diğer eşyalarınızın temizliğine ve hijyenliğine özen gösteriyorsanız bu özeni koltuklarınıza da göstermelisiniz. Koltukların temizliği de diğer eşyalar gibi çok önemlidir. Bilindiği gibi koltuklarınızda zamanla kirlenir ve bu kirlenme sonucunda bakteri üretir. Bu yüzden koltuklarınızın düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. Koltuklarınız düzenli yıkandığı takdirde eskisinden daha temiz ve parlak görünecektir. Bunun yanı sıra koltuklarınızda bulunan bazı lekeler ancak bu işi yapan firmalarda düzenli yıkandığı takdirde koltuğun yapısı bozulmadan temizlenebilmektedir.

Koltuk yıkama firmamızda koltuklarınızı güvenle temizleyebilmemiz için bize emanet edebilirsiniz. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır. Her zaman beklentilerinizin üzerinden bir sonuç çıkarmaya dair size teminat veriyoruz. Koltuklarınızı yıkamada kullandığımız teknolojik aletler ve koltuklar için kullandığımız ilaçlar sayesinde koltuklarınız aşınmadan ve yıpranmadan profesyonel bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Diğer firmalara göre firmamız koltuk yıkama hususunda son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır.

Koltuk yıkama işlemi sonucunda temizliği yapılan koltuklarınızı evinize kadar teslim ediyoruz. Sizde koltuklarınızın yıkanması işleminden sonra bize hak verecek ve ne kadar iddialı olduğumuzu anlayacaksınız. 

Firmamıza endişe etmeden koltuklarınızı emanet edebilir ve firmamıza son derece güvenebilirsiniz. Sizde koltuklarınızın yıpranmadan ve aşınmadan pırıl pırıl olmasını istiyorsanız firmamızla çalışabilir ve koltuklarınız için en iyi temizliği yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Kadife Koltuk Yıkama

Kadife koltuklarınız kumaş koltuklara nazaran daha kolay bir temizleme yöntemi ile işleme alınmaktadır. Bu işlemde dikkat edilmez ise kadife koltuklarınız zaman içerisinde kurumasına ve çatlamalara neden olabilir. Bu koltuğunuzu eskiteceği için profesyonel firmaların yapması…

 Devam 

Deri Koltuk Yıkama

Deri koltuklar, sergilediği görüntü ve duruşla her zaman tercih edilirler. Şık olmasına rağmen çay, kahve izleri, biriken tozlar, serdiğiniz örtülerin boyası ya da kıyafetlerle birlikte oluşan izler deri koltuğunuzu çok kolay kirletebilir. Bununla beraber deri koltukların temizliği…

 Devam 

Nubuk Koltuk Yıkama

Nubuk Koltukların temizliği nubuklar için tasarlanmış temizleme makinalarıyla yapılmaktadır, nubuk koltuklar yapılar itibariyle hassas yüzeyden oluşmaktadır. Nubuk koltukların temizleme işleminde kullandığımız nubuk koltuk temizleme…

 Devam