Takip et, Beğen, Paylaş %10 indirim ve ücretsiz servis kazan.
www.haliyikamayikat.com

Usta Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Usta yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış işinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Usta Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Halı Yıkama Hizmetinde Son Nokta!

Her halı farklı üretim özelliklerine sahiptir. Bu nedenle her halının farklı şekillerde temizlenmesi gerekir. Çünkü aynı yıkama tekniği ile bütün halıları yıkamak halıların bozulmasına neden olacaktır. Firmamız ise her halının yapısını, özelliklerini ve dokusunu bilerek her halı için farklı bir teknik uygulamaktadır. Halıların yapısını bozmayan ve kullanım ömrünü uzatan bu sistem sayesinde bize yıkatmış olduğunuz halılar hem temiz hem de özelliklerine uygun bir yıkamadan geçmiş olarak kapınıza kadar teslim edilecektir. Ayrıca halı yıkama konusunda kullanılan teknikler kadar önemli olan yıkama malzemeleri ve ilaçlarda halılarınız için dikkatli bir şekilde seçilmektedir.

Halılarınızı Bilene Teslim Edin!

Halı temizliği için evde uygulanan yöntemlerin başında halıların vakumlu makinalarla temizlenmesi vardır. Halılar bu yöntem ile derinlemesine temizlenmez. Çünkü vakumlu makinalar sadece yüzeyde kalan kirleri ve tozları alabilirler. Başka bir işlem olarak halılarınızı silebilirsiniz. Halılar silindiklerinde üzerlerindeki kirler gider ve yüzeyi parlaklaşır ancak tam anlamıyla temizlenmiş olmaz. Halı yıkama aşamasına geldiğinizde ise halıları vakumlu makinalarla ön bir temizlemeye almanız gerekir. Daha sonra halının bir kat daha aşağısına nüfuz ederek havları alacak bir makine ile tekrar almanız gerekir. Yıkama sırasında ise halınızın her noktasına ulaşacak bir makinanız daha olmalıdır. Ayrıca daha sağlıklı bir kurutma için kurutma makinanızın da olması gerekir. Halılarınızın daha temiz olması adına son teknoloji ile üretilmiş bütün halı yıkama makinalarını bünyesinde bulunduran firmamızı sağlıklı ve temiz halılara kavuşmak için tercih edebilirsiniz.

Kısa Sürede Mükemmel Temizlik!

Halı yıkama makinaları açısından oldukça gelişmiş cihazlar kullanan firmamız her işlem için halınızın özelliklerine göre farklı yöntemler uygulamaktadır. Kabartmalı, el dokuması, ipek gibi aklınıza gelebilecek her halı çeşidine uygun yöntemlerle özel bir temizlik uygulayan firmamızdan alacağınız her hizmetin garantisi vardır. Her noktada derinlemesine temizlikle birlikte tamamen sağlıklı olan bitkisel halı ilaçları kullanılan tesislerimizde profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir en iyi temizlik diyerek yola çıkan firmamıza ulaşmak için bizi aramanız yeterli.